فروش و توزیع

فروش و توزیع ■

مهمترین وجه تمایز شرکتهای ارائه کننده محصولات FMCG توانایی این گونه شرکتها در حضور سریع و به موقع در اقصی نقاط حوزه فروش محصولاتشان می باشد.
سازمان فروش کیان باداس و گلستان با کمک بیش از یک هزار نیروی فروش مجرب و کار آزموده ، محصولات خود را به یکصد هزار مشترک خرده فروش در سراسر کشور عرضه می نماید. این کادر فروش فعال ، وظیفه ارائه مستمر کالاهای کیان باداس در سراسر کشور را بر عهده دارند و در این راه از آخرین تکنولوژی ارتباطی و اطلاعاتی جهت اخذ سفارش و ارائه خدمات و محصولات کیان باداس استفاده می کنند .سازمان توزیع نیز به کمک ناوگان توزیع مجهز و با بهره گیری از تکنولوژی روز اقدام به توزیع سفارشهای مشترکین می نماید. توان انبارش منحصر بفرد سازمان توزیع در نگهداری کالا در انبار مرکزی و دهها انبار منطقه ای در سراسر ایران امکان توزیع سریع کالا در محل بیش از 100،000 مشترک در اقصی نقاط ایران را فراهم آورده است .

صادرات هر کشور ، نشان دهنده توان توليدی و رقابتی توليد کنندگان آن کشور در مقايسه با توليد کنندگان ساير کشور ها است .در همين رابطه ، گروه صنايع غذايی گلستان( کیان باداس) به عنوان يکی از برترين توليد کنندگان مواد غذايي در خاورميانه ، با نگاهی ويژه به مبحث صادرات، تحقيقات بازاريابی و تقسيم بندی حوزه های صادراتی را از چند سال پيش به صورت منظم و با برنامه ريزی آغاز نموده است.
در اين رابطه 5 حوزه مختلف صادراتی شامل کشورهای آسيای ميانه ، آسيای شرقی ، آفريقايی، آمريکای لاتين ، و کشورهای خاورميانه ، مورد بررسی و ارزيابی قرار گرفته و امور مربوط به انتخاب نمايندگی های فروش در اين حوزه ها به تدريج در حال به انجام رسيدن است.
در حال حاضر صادرات انواع مختلف نودل-سوپ نيمه آماده-انواع ادويه و عصاره و پودر ژله به کشورهايی نظير عراق ، افغانستان ، لبنان ، آفريقای جنوبی ، قزاقستان و کوبا در حال انجام شدن است .هاتي كارا مفتخر است كه در بازارهاي بين المللي بتواند در كنار رقباي كهن بازار سهم مناسبي را از اين بازارها كسب نمايد . اميد به آن که با برنامه ريزی های صورت گرفته و استفاده از کارشناسان نخبه صادراتی ، برگ زرين و افتخار آميز ديگری در تاريخچه فعاليت شرکت صنايع غذايي كيان باداس رقم بخورد.